Investiční balíčky s kryptoměnou jsou typem produktů, které jsou na trhu již nějakou dobu. Je tedy čas na spravedlivé shrnutí – stojí za to investovat svůj čas do seznámení se s tímto typem investičního školení?

 Zajímavé investiční produkty  

Tradiční formy investování se po letech moc nezměnily. Cenné papíry a státní dluhopisy jsou stále veřejně obchodovány. Velmi oblíbené jsou také investiční fondy a vše, co s nimi souvisí, včetně fondů založených na finančních nástrojích. Největší změny nastávají v případě strukturovaných produktů, zejména derivátů.

Investiční balíček s kryptoměnou (http://pack-ripple.com/2019/02/21/vzdelavaci-balicek-ripple-kod-ripple/) není finančním nástrojem, ale se jedná o typ vzdělávacích služeb, má tedy další funkci, tj. působí jako prostředník v investici jako součást nabídky bezplatných jednotek kryptoměny. To znamená, že investiční balíček s kryptoměnou patří k investičním i vzdělávacím produktům.

Vzdělávací balíček s kryptoměnou 

Spojení školícího balíčku s kryptoměnou je navrženo tak, aby povzbudilo k nákupu materiálů a vyniklo mezi stále rostoucí konkurencí. Ve vzdělávacím balíčku s kryptoměnou získávají zákazníci kromě přístupu k typickým kurzům, článkům, webinářům a analýzám kryptoměnové tokeny určité hodnoty. Díky bonusu mohou uplatnit znalosti o investicích získaných během kurzu a zpeněžit tokeny v momentu, kdy to budou považovat za dobré investiční rozhodnutí.

Většina investičních balíčků s kryptoměnou je zaměřena na začínající investory, nejčastěji na ty, pro něž by to byla první investice do kryptoměny. Vzdělávací školení jsou navržena tak, aby vysvětlila investiční proces, specifika investování do kryptoměn a analyzovala jednotlivé kryptoměny. Zaměření na základy je charakteristickým rysem většiny vzdělávacích balíčků s kryptoměnou, protože v případě stacionárních školení nebo bezplatných materiálů ze sítě se odborníci zabývající se kryptoměnami často nebo vůbec nesnaží o zpřístupnění svých analýz komukoli jinému než jiným odborníkům. Tady je to jiné. 

Balíček Ripple – naše analýza

Balíček Ripple (http://pack-ripple.com/cs/) je klasickým představitelem vzdělávacích balíčků s kryptoměnou. Poskytovaný vzdělávací materiál je vysoce kvalitní a podrobně popisuje problémy spojené s investicemi do kryptoměny Ripple. Zajímavým faktem je, že po objednání Balíčku Ripple je tento zákazníkovi doručen dvěma způsoby – e-mailem a tradiční poštou. Veškerá data týkající se přihlášení do vzdělávací platformy, použití školicích materiálů a zahájení nauky investování, jsou zasílána e-mailem na e-mailovou adresu uvedenou při zadávání objednávky. Po přijetí zprávy můžete volně a bez ohraničení používat nabízené kurzy a další vzdělávací materiály.

Přístup k volným tokenům kryptoměny Ripple lze zase získat po přijetí balíčku zaslaného tradiční poštou. Balíček obsahuje Kartu Ripple s kódem Ripple (http://pack-ripple.com/2019/02/21/cili-co-je-to-karta-ripple-karta-kod-ripple/), tj. přihlašovací údaje pro soukromý účet elektronické peněženky. To dává možnost plného přístupu k prohlížení a spravování obsahu vaší elektronické peněženky.

Na účtu zprostředkovatele jsou uloženy tokeny Ripple, co má zajistit jejich bezpečnost v průběhu nauky základů investování. Osobně jsme během testování produktu neměli problém s kontaktem i platbou celé částky, která se objevila na redakčním účtu do dvou dnů. Proplacení kryptoměny vyžaduje telefonický kontakt, takže pokročilí investoři to mohou považovat za nevýhodu, ale důrazně se doporučuje, aby byla tato forma ukládání kryptoměny k dispozici pro začátečníky. Je tomu tak proto, že kryptoměna spravovaná tímto způsobem je bezpečná a lze ji kdykoli stáhnout, bez obavy ztráty finančních prostředků při útoku hackerů.

Balíček Ripple a náš názor

Po testování produktu můžeme Balíček Ripple (https://kryptowalutygielda.pl/crypto-news/balicek-ripple-investovanie-pre-zaciatocnikov/) začínajícím investorům rozhodně doporučit. Najdou zde mnoho užitečných materiálů, které naučí základní, ale i odborné znalosti ve formě každému přístupné.

Způsob dodání bezplatných jednotek Ripple se může zpočátku zdát trochu komplikovanější, ale neměli jsme žádné problémy s jejich odebráním, i když to trvalo trochu déle. Velmi dobře hodnotíme kontakt a zákaznický servis, což je zvláště důležité v případě produktu založeném na přímém kontaktu. Vzdělávací balíček Ripple (http://pack-ripple.com/2019/10/17/analyza-produktu-balicek-ripple-recenze/) je tedy důvěryhodným produktem, zajímavým řešením na již nasyceném trhu investičních produktů.

Travon Temple
Witold Adruszczak CEO of the Bitcoin-Squad.com project for 3 years associated with the crypto industry. This year we have decided on an international project. Our goal is to build Bitcoin awareness in the world. Education and support for people with no experience in the new industry which are cryptocurrencies. If you need more support please write in the comment. For all I always try to answer questions under the articles.