Na investičním trhu je mnoho produktů, které usnadní investice do vybraných aktiv. Jednou z nejpopulárnějších v poslední době je balíček s kryptoměnou. Tento produkt vyvolává velký zájem, takže stojí za to se na něj blíže podívat a hledat odpovědi – jaká je myšlenka vzdělávacího balíčku s kryptoměnou (http://pack-ripple.com/2019/02/21/vzdelavaci-balicek-ripple-kod-ripple/). 

Investování do kryptoměny

Přestože investice do kryptoměn jsou známy již téměř deset let, dočkaly se většího zájmu jen před několika lety. Poté začali specialisté spojené s analýzou trhu analyzovat kryptoměny jako aktiva ve větším měřítku. Zájem o tuto formu investice byl dán dvěma faktory: velkým potenciálním ziskem a fenoménem těžby e-mincí.

V průběhu času se charakteristika investic do kryptoměn začala měnit. Téma bylo v centru pozornosti nejen technologických nadšenců, ale také profesionálních investičních spekulantů. Provize účtované největšími internetovými kryptoměnami začaly klesat a klesat, což nakonec vedlo ke snížení popularity směnáren. Vrchol zájmu o tuto formu investování se časově shodoval s rekordní hodnotou bitcoinu, ale když v prosinci 2018 jeho hodnota náhle klesla, začalo se stále více mluvit o investicích do alternativních kryptoměn.

Od čeho začít

Ještě před asi deseti lety mohlo trvat shromažďování potřebných vzdělávacích materiálů měsíce, zejména pokud se jednalo o odborné znalosti. V současné době, s rozšířením internetu, trvá získání profesionálních informací méně a méně času. Tato tendence je jasně viditelná v případě žáků nebo studentů, kteří kdysi využívali jedno shrnutí nebo opracování tématu nalezeného v knihovně, a dnes si mohou vybírat z různých zdrojů na internetu. Totéž platí pro školení týkající se kryptoměn, protože díky výhodám technologie se staly běžnými a snadno dostupnými pro všechny.

Způsoby, jak získat kryptoměnu 

Kryptoměnu lze zakoupit on-line na trhu kryptoměny a v směnárně on-line. Tyto metody však vyžadují profesionální investiční znalosti a soukromý profil ve virtuálním portfoliu. Kromě toho jsou spojeny se značnou provizí pro zprostředkovatele, hrozbami ze strany hackerů a on-line zlodějů a nedostatkem konkrétní právní situace, která navíc brání ochraně elektronických mincí.

V této situaci je nejlepší metodou pro vzdělávání, získávání a ukládání kryptoměn vzdělávací balíček s kryptoměnou, díky kterému budeme moci rozvíjet naše investiční znalosti a získávat naši první kryptoměnu.

Balíček s kryptoměnou – o co jde?

Vzdělávací balíček s kryptoměnou je sada určená všem investičním nadšencům, kteří chtějí začít investovat do elektronických mincí. Takový balíček obvykle sestává ze sady e-knih, webinářů a vzdělávacích materiálů, díky nimž si zákazník může rozšířit své znalosti, jakož i bezplatného bonusu ve formě určitého počtu  jednotek kryptoměny, které jsou uloženy na soukromém účtu virtuální peněženky, ke které má uživatel trvalý přístup. Je poskytován speciální kartou s kódem, který bude obsahovat přihlašovací jméno a heslo pro výše uvedený účet. Ideálním příkladem takového produktu je Balíček Ripple (http://pack-ripple.com/cs/).  

Krypto balíček na příkladu Balíčku Ripple

Vzdělávací balíček Ripple je kombinací teorie a praktického investování. A proč? No …

Balíček Ripple (https://kryptowaluty.expert/vstupte-do-sveta-lidi-kteri-investuji-s-balickem-ripple/) sestává ze souboru vzdělávacích materiálů a bezplatného bonusu ve formě jednotek kryptoměny Ripple, které poskytují příležitost k rozšíření investičních znalostí a praktického školení o vlastnictví investičního aktiva.

Chcete-li získat takový balíček s kryptoměnou, jednoduše jej objednejte telefonicky a poté vyzvedněte zásilky zaslané e-mailem a poštou. První bude obsahovat pokyny, jak používat  balíček a vzdělávací sady, zatímco druhý bude obsahovat tzv. Kartu Ripple s kódem Ripple, tj. přihlašovacími údaji pro soukromý účet elektronické peněženky, kde bude umístěna přijatá kryptoměna. Taková metoda je jednoduchá a levná, protože zákazník platí pouze za vzdělávací materiály a kryptoměnu dostává zdarma. 

Bezpečné uchovávání, čili Karta Ripple s kódem Ripple

 Nedílnou součástí Balíčku Ripple je Karta Ripple (http://pack-ripple.com/2019/02/21/cili-co-je-to-karta-ripple-karta-kod-ripple/), což je hmatatelný dokument potvrzující vlastnictví kryptoměny. Funguje na podobných principech jako tradiční přístupové karty podléhající všem právním předpisům. Díky tomu je kryptoměnové úložiště zcela legální a bezpečné. Karta Ripple má přihlašovací jméno a heslo, které vám umožní přihlásit se k účtu externí e-peněženky, na kterém je uložena kryptoměna získaná v bonusu zdarma. Díky tomu nemusíme sami vytvářet profil na e-peněžence. To však není všechno.

Přihlašovací údaje jsou pouze na kartě, která chrání před krádeží hesla, hacknutím do účtu a krádeží e-mincí. Stačí tedy kartu dobře skrýt a sáhnout po ní pouze tehdy, když kryptoměnu prodáváte. Obchodování s přijatou kryptoměnou je stejně snadné – stačí kontaktovat zprostředkovatele, informovat ho o vašem záměru prodat a potvrdit své vlastnictví zadáním přihlašovacího hesla. Výplaty jednotek probíhají během několika dnů, díky čemu Balíček Ripple (https://kryptowalutygielda.pl/crypto-news/balicek-ripple-investovanie-pre-zaciatocnikov/) zajišťuje rychlou realizaci služby.

Stručně řečeno, myšlenka vzdělávacích balíčků s kryptoměnou je poskytnout začínajícím investorům způsob, jak rozšířit své znalosti o kryptoměnách. Důležitým prvkem každého balíčku je bezplatná kryptoměna a karta s přístupovým kódem, kterou získáme zdarma k objednaným školicím materiálům. Tímto způsobem může zákazník snadno a bezpečně zahájit své investiční dobrodružství.

Travon Temple
Witold Adruszczak CEO of the Bitcoin-Squad.com project for 3 years associated with the crypto industry. This year we have decided on an international project. Our goal is to build Bitcoin awareness in the world. Education and support for people with no experience in the new industry which are cryptocurrencies. If you need more support please write in the comment. For all I always try to answer questions under the articles.